niedziela, 10 lutego 2013

ComebacK


Witajcie po długiej zimowej przerwie. 
Nie będę opisywać dlaczego mnie nie było przez ten czas na blogu, bo ważne jest to, co będzie. Mam sporo nowych pomysłów i postaram się krótko opisać czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie.

Więc zaczynamy:) 
1. Pojawią się regularne wpisy - minimum 2 tygodniowo, jeśli czas pozwoli, postaram się o więcej.
2. Będzie kilka akcji tematycznych, w których będę testowała niektóre produkty, opisywała nowości znalezione w sklepie, pisała recenzje z odwiedzanych lokali. Wszystko będzie wyjaśnione w pierwszym wpisie do każdej akcji.
3. Chciałabym nawiązać współpracę z osobą zajmującą się tworzeniem stron www, by ulepszyć blog i móc wprowadzić kącik porad, miejsce dla was do dzielenia się wątpliwościami, czy ciekawymi przepisami oraz by strona stała się bardziej przejrzysta i łatwiej było odnaleźć interesujące Was zagadnienia.
4. Pojawią się konkursy z nagrodami :)
5. Chciałabym również zaprosić chętne osoby do współpracy w zakresie pisania swoich artykułów na naszych stronach, wspólnego gotowania, testowania czy polecania bądź innej formy współpracy.
6. Ten punkt należy do Was. Piszcie czego Wam brakuje na licznych blogach, co wg Was mogłoby się pojawić, a co jest zbędne i co można by było poprawić. Blog to głównie miejsce dla Was więc każda uwaga jest dla mnie cenna.

Komentujcie!
Wszystko postaram się po woli realizować w miarę możliwości, ponieważ jak pewnie wiecie z autopsji doba ma jedynie 24h, a my jesteśmy tylko ludźmi i mamy czasem gorsze dni.

1 komentarz: